Dovoz tovaru do 24hod.

+421 911 148 511, +436 642 721 676

Get Adobe Flash player

ZDARMA

pri kúpe tonerov

- nad 49€ 4 perá rôznej farby - nad 75€ šiltovka

- nad 99€ tričko podľa veľkosti

Zľavy

Školstvo, zdravotníctvo, štátna správa, občianské združenia 

- zľavy 10-25%

Servisné služby


Servis kancelárskej techniky by mal byť neodmysliteľnou a neodditeľnou súčasťou Vašej spoločnosti, firmy alebo domácej kancelárie a nemali by ste ho podceňovať.

Preto dovoľte aby sme Vám uviedli jeden príklad.
„Je to - to isté, ako keby ste chceli od Vášho auta 500 000 km bez výmeny oleja a všetkej údržby. Úprimne povedané /možno / je to reálne, ale značne to zníži životnosť Vášho auta.

A v našom prípade i životnosť Vašej tlačiarne.

Preto neváhajte, starajte sa a
dbajte o svoje zariadenie. V neposlednom rade, ide o VAŠE peniaze.

Profylaxia, je najbežnejšie ošetrenie vašej tlačiarne, kopírky, alebo multifunkčného zariadenia. Jedná sa o celkové a hĺbkové vyčistenie Vášho zariadenia predtým ako sa niečo poškodí. Je to jeden s najmenej náročných zásahov do tlačiarne, a postatne sa tým predlžuje životnosť Vášho zariadenia.

Poškodená fólia, ide o poškodenie zapekacej fólie, ktoré býva najčastejšie spôsobené nevhodným používaním papiera. A to tak, že používate už raz použitý papier a tlačíte na druhú stranu papiera, ktorá, ešte nie je popísaná tzv. šmíraky.
Tonerový prach ktorý už raz bol vysokou teplotou zapečený na hárok papiera sa zapeká opakovane a v takých prípadoch sa odlúpe a pripečie na zapekaciu fóliu. Ak je na fólii, už väčšia vrstva, fólia sa pretrhne a problém je na svete.
Šetrenie papierom Vám ale v konečnom dôsledku nič neušetrilo.
Takýto už použitý papier je vhodné opätovne používať len u tlačiarní ktoré majú DUPLEX /obojstrannú tlač/.

Poškodený podávač papiera, je to veľmi častá závada spôsobená používaním tvrdého a drsného kancelárskeho papiera inými slovami „ veľmi lacného“. Pri tejto závade Vám tlačiareň vôbec nechce zobrať hárok papiera, alebo Vám potiahne hneď viac strán naraz.
Preto našim zákazníkom dodávame kvalitný kancelársky papier za bezkonkurenčnú cenu vrátene dovozu zdarma bez limitovania objednávok aby sme minimalizovali riziko vzniku tejto závady.


Ak máte jeden z týchto problémov s Vašou tlačiarňou, alebo podobný - neváhajte a kontaktujte nás.
Naša firma Vám zabezpečí servis Vášho zariadenia v čo možno najkratšom čase za bezkonkurenčnú cenu. Po dobu opravy Vášho zariadenia Vám ZDARMA zapožičiame náhradné zariadenie aby chod Vašej spoločnosti, alebo firmy nebol vžiadnom prípade obmedzený, nebodaj ohrozený. Zapožičanie zariadenia pre našich zákazníkov je taktiež zdarma.

V prípade, že ste našim zákazníkom – máte za určitých podmienok túto platenú službu zdarma.


Váš
Alltekprint team